Побутова техніка

Ремонт побутової техніки популярних брендів. Гарантія якості!

Більше

Опалювальна техніка

Сервісне обслуговування опалювальної техіки від світових виробників

Більше

Електро техніка

Сервісне обслуговування електротехнічного обладнання широкого призначення

Більше

Комп'ютери

Ремонт та сервісне обслуговування комп'ютерного та печатного обладнання

Більше

Інсталяціі

Монтаж стабілізатора на об’єкті замовника з підключенням до щитової. При необхідності проводиться перекомутація в щитку, прокладка кабелю до і від стабілізатора напруги. В залежності від моделі стабілізатора проводиться навісний або інсталяційний монтаж. Перед виконанням всі роботи проходять узгодження з замовником.

Монтаж електростанції на об’єкті замовника з підключенням до щитової. При необхідності автоматизації запуску електростанції попередньо проводиться автоматизація – установка додаткових елементів управління і роз’ємів. Автоматизація можлива тільки в комплекті з установкою АВР, якщо він не передбачений заводом виробником. Так само, в комплексі можлива підготовка місця для установки електростанції.

Установка джерела безперебійного живлення на об’єкті замовника. Підключення може здійснюватися як на окремі автомати в щитку (попередньо необхідна перекомутація), так і на весь будинок. Роботам передують консультації з замовником і узгодження всіх технічних моментів.

Установка опалювального котла на об’єкті замовника. Попередньо проводяться консультації та звірка згідно з проектною документацією. Монтаж газового, електричного або твердопаливного котла включає в себе підключення до системи опалення і перший запуск.

Монтаж системи опалення на об’єкті замовника. В монтаж входить прокладка труб, установка батарей, прокладка труб теплої підлоги, рушників, циркуляційних насосів і інших необхідних комплектуючих для конкретної системи опалення. Попередньо проводяться консультації та узгодження. Спочатку ми проводимо розрахунок всіх необхідних матеріалів.

Здійснюємо монтаж слабкострумових систем, таких як системи передачі даних, відео / аудіо сигналу, сповіщувальні системи тощо. Роботи здійснюються за заздалегідь узгодженим проектом і включають в себе безпосередньо прокладку кабелю, підключення складових елементів системи, роз’єми та інші комплектуючі.

Монтаж системи безпеки відбувається на об’єкті замовника. Під поняттям “системи безпеки” маються на увазі: система відеоспостереження, контролю доступу, домофонна система, сигналізації та ін. Ми проводимо всі роботи, включаючи сервіс.

Монтаж і підключення пристрою автоматичного введення резерву (АВР) на об’єкті замовника. При необхідності проводиться комплекс заходів по автоматизації електростанції, для можливості підключення АВР. Автоматичне введення резерву служить для автоматичного запуску електростанції при зникненні основного джерела електрики або при інших запрограмованих умовах. Так само АВР служить для контролю заряду АКБ в електростанції.

Замовте послугу онлайн прямо зараз

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш e-mail (обов'язково)

Контактний номер телефону (обов'язково)

Дата виконання

Опишіть коротко суть вашого замовлення (обов'язково)

Зв’язок з нами

Ваш e-mail (обов'язково)

Повідомлення

Ми на мапі

Наші контакти

Компанія СервісТех

  • м. Васильків, вул. Володимирська, 38
  • 093-58-11-000
  • 044-232-94-95
  • info{at}servicetech.com.ua
  • www.servicetech.com.ua