Кімнатний термостат для котла з управлінням через Інтернет

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Активно працюючи в сфері сервісу котельного обладнання ми все частіше чули від своїх клієнтів питання про те, чи можемо ми надати обладнання для управління кліматом дистанційно, через Інтернет. Раніше відповідь була негативною через відсутність необхідного обладнання на ринку, або його ціна була не виправдано висока. Однак на сьогоднішній день ми раді запропонувати своїм клієнтам нове рішення – Інтернет програматор.

Зовсім недавно на нашому ринку з’явилося нове рішення для управління котлом через мережу Інтернет за допомогою смартфона. Наші партнери, які постачають дану продукцію безпосередньо з-за кордону, дали нашій компанії найвищий рівень диллерства. Завдяки цьому ми можемо запропонувати Вам завжди актуальну технічну підтримку і наявність продукції на власному складі.

Переваги

Переваги Інтернет програматора неможливо переоцінити. Адже завдяки цьому рішенню Ви зможете з будь-якої точки світу стежити за температурою всередині свого будинку і, при необхідності, змінювати задані параметри опалення. Це дозволить Вам зменшувати витрати на опалення або кондиціонування свого будинку в момент, коли в цьому немає необхідності і створювати більш комфортні умови перед своїм прибуттям. Маючи достатній досвід, ми можемо Вам гарантувати економію до 30% на опаленні свого приміщення.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Опис

Программатор + радио передатчик (база) + смартфон

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Система розумного програматора складається з самого програматора і радіо передавача (бази).

Радіо передавач встановлюється штатно біля котла, підключається до відповідних контактів блоку управління котла (практично всі сучасні котли мають такий роз’єм). Завдання даного пристрою в тому, щоб зв’язати по радіо каналу сам програматор і котел – виконуючи команди з програматора і передаючи відповідний сигнал на котел. Слід зазначити, що можливість установки даного пристрою не обмежується тільки котлом опалення, це може бути система кондиціонування, вентиляції тощо.

Програматор є автономним і самодостатнім пристроєм. Живлення від батарейок і мережі одночасно (в разі вимкнення електрики в будинку пристрій продовжує працювати, настройки зберігаються). Програматор виконує певні команди згідно заздалегідь запрограмованого алгоритму і дає відповідний сигнал котлу (дозвіл або заборона на роботу), відповідно через радіо передавач. Особливістю саме цього розумного термостата є його можливість взаємодіяти через Інтернет сервер з мобільним додатком. Програматор зв’язується через мережу Wi-Fi з сервером, на якому зберігаються дані. Ви, маючи при собі смартфон і спеціалізовану, безкоштовну програму, можете переглядати всі дані або змінювати їх. Доступ до даних здійснюється за допомогою пароля і логіна, відомих тільки Вам. Використання сервера так само безкоштовно.

Программатор с управлением через Интернет

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Вигода

Безсумнівно, наша пропозиція вигідна. Адже, як було сказано раніше, економія, при правильному використанні, досягає 30% і більше витрат на опалення. Крім того даний Інтернет програматор для котла набагато дешевше брендових, аналогічних рішень, а його використання не вимагає ніяких абонплат тощо.

Сервіс

Ми беремо на себе повний спектр сервісу – від установки і налаштування обладнання до подальшого гарантійного і післягарантійного сервісу. Купуючи у нас даний програматор Ви отримуєте гарантію якості і гарантійну підтримку.

Економте вже сьогодні![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]