Про компанію СервісТех

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Компанія СервісТех надає послуги з інсталяції обладнання та сервісного обслуговування з 2009 року. За весь термін існування ми заробили репутацію надійного партнера багатьох постійних клієнтів.

Важливо відзначити, що компанія СервісТех працює як з приватними клієнтами, так і з юридичними особами. Безліч успішно реалізованих проектів дозволяють нам з упевненістю заявляти про те, що наші рішення і методи роботи з замовниками є одними з кращих на ринку.

servicetech_site_logo

Сфера діяльності компанії СервісТех умовно розділена на два напрямки: сервісного обслуговування та інсталяції обладнання. Завдяки наявності штату досвідчених інженерів, обидва напрямки ефективно доповнюють один одного. Тому, коли Ви замовляєте реалізацію проекту в компанії СервісТех, Ви отримуєте не тільки установку, але ще і подальшу технічну підтримку. Таким чином, наші клієнти не мають проблем з пошуком сервісного обслуговування і проведення профілактичних робіт, а всю відповідальність за їх обладнання бере на себе компанія СервісТех. Так само, ми готові стати Вашим сервісним партнером по обслуговуванню вже встановленого обладнання (на договірній основі).
Ключовий девіз компанії СервісТех – комплексний підхід до вирішення Вашого завдання. Будь то установка стабілізатора напруги, або комплекс системи безперебійного електропостачання з джерелом безперебійного живлення, електростанцією і АВР, ми завжди даємо рекомендації клієнтам з різними варіантами виконання, щоб в майбутньому полегшити обслуговування техніки і мінімізувати можливі несправності через невідповідні умови експлуатації.
Якісно відрізнятися від наших конкурентів нам дозволяють наші принципи. Ми ніколи не рекомендуємо нашим клієнтам неякісне або неперевірене часом обладнання. Наш досвід переконує в тому, що краще один раз встановити якісну продукцію, ніж нести збитки через поломки та збої в роботі дешевого і низькоякісного електрообладнання.

Компанія СервісТех активно розвивається: на сьогоднішній день ми освоюємо напрямок власного виробництва електронних пристроїв і контролерів різного призначення. Завдяки використанню сучасних елементів електроніки ми можемо реалізовувати специфічні проекти, побудовані з використанням мікроконтролерів виходячи з завдання конкретного проекту. Це дозволяє істотно економити на придбанні дорогого обладнання для наших замовників і отримувати гарантовано якісний продукт.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *