Монтаж стабілізаторів напруги

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

Стабілізатор напруги

Необхідність стабілізатора напруги в певних критичних випадках
неможливо недооцінити. Купуючи стабілізатор напруги, вистабілізатор інвестуєте в надійність роботи всіх стабилизаторелектроприладів в вашому домі. Стрибки напруги або стабільно занижене / завищена напруга усуне такий прилад, як стабілізатор напруги.

Монтаж стабілізаторів напруги

Найчастіше монтаж стабілізатора напруги виконують в приміщенні, де вологість повітря не перевищує 95% і відсутня можливість утворення конденсату. Температура роботи більшості моделей стабілізаторів напруги знаходиться в діапазоні від 5 до 55 градусів за Цельсієм. Однак існують спеціальні вуличні всепогодні шафи для установки стабілізаторів напруги на вулиці.

skafRSC240
Всепогодна шафа для встановлення стабілізатора напруги на вулиці

У подібному всепогодному шафі передбачена система температурних датчиків, які покликані контролювати температуру всередині шафи в заданих межах за допомогою вбудованих вентиляторів охолодження і нагрівальним елементів.

Є так само більш економічний вихід із ситуації. Якщо необхідно встановити стабілізатор на вулиці – самостійно будується будка, в якій встановлюється обігрівальний елемент в особі “дуйка” або конвектора, а так же вентилятор охолодження в особі вентилятора для витяжки, який управляється кімнатним термостатом. Подібна система може забезпечувати необхідні кліматичні умови для роботи стабілізатора напруги. Це вирішує проблему з відсутністю можливості установки стабілізатора в будинку.

для будки
Нагрівання і охолодження для будки під установку стабілізатора напруги

Типи монтажу стабілізаторів напруги

В першу чергу вам необхідно приготувати місце під монтаж стабілізатора напруги. Зручніше за все, коли монтаж здійснюється біля щитової, так як це зменшує довжину використовуваного кабелю і спрощує всю систему електропостачання. Стабілізатори бувають стоечного типу і навісного, відповідно стійку типи встановлюються на підлозі, а навісні вішаються на стіну. Слід зазначити, що у великих і потужних стабілізаторів відсутня можливість монтажу на стіну, так як через свою вагу це просто не можливо. Побутові ж однофазні стабілізатори часто мають можливість монтажу на стіну або в стоєчном виконанні. Все розглядається індивідуально за місцем проведеного монтажу.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *