Програматор для котла опалення

Програматор для котла в кожен дім!

Напевно кожен користувач задавався питанням про те, як зменшити витрату палива в опаленні. Будь то газ, електроенергія або дрова – було б не погано економити під час відсутності вас вдома або за іншими критеріями. Саме завдяки економності виробники опалювальної техніки рекомендують покупцям вибирати їх продукт. Це те ж саме, що купувати автомобіль з малим витратою палива – вигода на обличчя.

У випадку з опаленням – універсальний програматор для опалення, який підходить до більшості опалювальної техніки дозволяє істотно економити паливо. Іноді економія може досягати до 40%. Економія досягається завдяки розподілу рівня нагрівання за часом. Так наприклад під час вашої відсутності котел буде менше нагрівати опалення ніж коли ви вдома.

За допомогою програматора для котла ви можете запрограмувати режими роботи за стадіями. Якщо ви їдете на роботу о 8:00 і повертаєтеся додому о 19:00, то запрограмувавши опалення за допомогою програматора так, що починаючи з 8:00 температура нагріву стає 15 градусів, а з 18:00 21 градус. таким чином завдяки більш низькій температурі в період з 8 до 18 годин ви економите паливо, а за годину до вашого приїзду додому температура стає комфортною. Дану функцію можна налаштувати за кількома параметрами:

programmator_nedeljnyy_k_kotlu_lt08_lcd-04066big

  • температура в залежності від часу доби;
  • температура, в залежності від дня тижня;
  • температура в домі, в залежності від температури на вулиці;
  • індивідуальні настройки.

Слід зазначити, що на відміну від більшості видів автоматики котла, яка працює на нагрів температури рідини в системі, програматор працює на нагрів температури повітря. Так як датчик температури знаходиться в самому программаторе, то і температура повітря моніториться відповідно в тому місці, де знаходиться програматор.

Програматор для котла не ставить безпосередньо режим роботи для котла, він дає лише дозвіл або заборона на роботу котла. Підключення до автоматики котла здійснюється за допомогою двожильного дроти, які в замкнутому стані дозволяють котлу гріти, а в розімкнутому забороняють. Перемикання здійснюється за допомогою вбудованого реле в программаторе. Слід зазначити, що при підключенні до котла програматора або необхідно на самому котлі виставити максимальну температуру нагрівання опалення, адже якщо котел досягне свого максимуму по заданій температурі теплоносія, то далі нагрів відбуватися не буде, навіть якщо на программаторе ще не досягнута задана температура.

Програматори бувають декількох типів:

  • провідні, стаціонарні – підключення за допомогою проводів, установка на стіні.
  • бездротові, портативні – складається з двох модулів – передавача і пульта. Передавач встановлюється біля котла і підключається за допомогою дротів, пульт дистанційно управляє котлів і може знаходиться в будь-якому місці, де доступний сигнал від передавача.
  • складні, адаптивні – їх можна віднести до складової “розумного будинку”. Подібні системи можуть інтелектуально керувати безліччю параметрів: регулювати температуру в кожній кімнаті окремо за допомогою закриття вентилів подачі опалення, регулювати температуру в залежності від температури на вулиці або згідно з прогнозом, доступна можливість моніторингу і управління клімат контролем через мережу інтернет та інші корисні функції.

Подібні системи, як програматор можна підключити не тільки до газового котла, але і до електричного, твердопаливного – принцип управління однаковий, а економія суттєва.

Продаж і установка програматора для котла опалення тільки у нас. Купуючи програматор для котла опалення ви економите, а значить заробляєте. Звертайтеся, 093-58-11-000

Один коментар до “Програматор для котла опалення”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *