Сервіс комп’ютерної техніки. Ремонт комп’ютерів. м Васильків

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]На сьогоднішній день, без комп’ютера не обходиться робота жодного підприємства, жодна система. За допомогою комп’ютера ми спілкуємося,
computer service logoобмінюємося інформацією, здійснюємо покупки, заробляємо. Словом, комп’ютер став невід’ємною частиною кожного з нас. Проникнення доступу до інтернету активно розширюється, а швидкість активно збільшується. Доведено світовою статистикою, що збільшення швидкості доступу до Інтернету додає приріст ВВП країни в цілому на 1-2%. Це не може не радувати вітчизняних користувачів. Нові способи взаєморозрахунків і перерахувань коштів активно завойовують схильність все більшого числа клієнтів. Продуктивність ІТ систем збільшується в геометричній прогресії і має найвищий показник в індустрії високих технологій.

Отже всіма фактами, необхідність в безвідмовності комп’ютерних систем незаперечна. Безсумнівно, кожен користувач намагається максимально використовувати можливості комп’ютера і автоматизувати рутинні процеси, щоб звільнити час для більш важливих справ і заробляти ще більше. Так само, сучасні стандарти відео в форматі HD і ресурсомісткі програми вимагають від комп’ютера наявності достатніх ресурсів для виконання своїх завдань.

надійність

Сучасні технології виробництва комплектуючих дають можливість випускати дуже надійну продукцію. Якісна архітектура виробництва мікропроцесорів з використанням нано технологій забезпечує високу надійність техніки. Однак, як і всі в цьому світі, комп’ютер теж може зламатися. Основними причинами виходу з ладу є:

Перегрів процесора в слідстві виходу з ладу кольорів охолодження або затурканість радіаторів пилом.
Використання шкідливих програм.
Пошкодження елементів комп’ютера вологою.
Стрибки напруги.
Часте включення / вимикання комп’ютера.
Тимчасової вихід з ладу.
Всі причини, крім останньої, можна усунути заздалегідь, необхідно всього лише періодично робити профілактику вашому комп’ютеру.
udalenie-virusaa_1

При необхідності, наші майстри якісно проведуть ремонт комп’ютерів Васильків куди входять чистка, профілактику і видалення вірусів. Наші майстри комунікабельні і працюють по всьому Васильківському району Київської області а так само в Києві і біля лежачих районів. Ми намагаємося виконувати свою роботу в рамках передбаченого бюджету клієнтом, щоб максимально мінімізувати витрати шляхом ремонту блоків комп’ютера по можливості, а не їх заміною.

рекомендації

Для того, щоб продовжити роботу ваше комп’ютерної техніки візьміть до уваги декілька рекомендацій:

Не вимикайте часто комп’ютер. Якщо ви знаєте, що будете ще працювати за комп’ютером, під час перерви просто вимкніть монітор для економії електрики, але не вимикайте системний блок. Адже при включенні / виключенні найбільш часто відбувається вихід з ладу системного блоку, подібно звичайному лампочці, яка часто перегорає саме в момент включення або виключення через стрибок напруги.
Забезпечте для комп’ютера якісне електроживлення. Дуже бажано підключати системний блок через джерело безперебійного живлення. Якщо ДБЖ не має функцію стабілізації напруги (Off-line) то ще рекомендується встановлювати стабілізатор напруги.
Періодично проводите профілактику, загляньте всередину системного блоку, зверніть увагу на те, щоб працювали всі вентилятори охолодження, а радіатори не були забиті пилом. При необхідності проведіть чистку.
Користуйтеся тільки надійним програмним забезпеченням. При підозрі на наявність вірусів терміново проведіть комплексну перевірку комп’ютера.
Користуйтеся антивірусом на постійній основі. Антивірус має періодично оновлювати свої бази антивірусних сигнатур. Чи не відвідуйте підозрілі сайти і не завантажуйте з інтернету свідомо не перевірені файли. Це не тільки збереже ваш комп’ютер від поломки, а й захистить ваші персональні дані.
Періодично архівуйте важливі дані на незалежному носії, щоб в разі поломки не втратити їх.
Дотримання всіх цих рекомендацій допоможуть вам уникнути передчасного виходу з ладу комп’ютера. Якщо ж все-таки ваш комп’ютер зламався – звертайтеся до професіоналів. Ми якісно і швидко проведемо ремонт комп’ютера у вас вдома. Крім послуги ремонт комп’ютерів на апаратному рівні ми виконуємо інші роботи, такі як:

встановлення та налаштування програмного забезпечення;
встановлення та налаштування системи безпеки у вигляді фаєрволів і антивірусних програм;
підключення до мережі і настройка мережевих параметрів комп’ютера;
створення локальної мережі, Wi-Fi, Lan;
підключення інтернету, проводового або бездротового;
індивідуальне програмування під потреби замовника.
Всі наші роботи – це наше обличчя, тому ми намагаємося завжди виглядати в тонусі! Звертайтеся до професіоналів і отримуйте тільки якісний сервіс.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *