У кожному будинку є він – телевізор. Практично кожен день ми дивимося новини, фільми або улюблені телепередачі за допомогою телевізора. На сьогоднішній день телевізор є певним атрибутом будь-якої сім’ї, сполучною ланкою з інформаційним світом. І, хоч у нього і з’явився потужний конкурент – Інтернет, все-одно його функція вікна в інформаційне поле не сильно втрачена.

Як і будь-який інший агрегат – телевізор іноді здатний ламатися. Сучасні апарати зроблені із застосуванням передових технологій – рідкокристалічні або плазмові екрани набагато зручніше, компактніше і економічніше в порівнянні з попередниками на основі електронно-променевої трубки. Ці технології дуже педантичні до неякісного сервісу, тому ремонт слід довіряти тільки фахівцям високого рівня. Наша компанія надає ремонт телевізорів в Василькові тільки на основі технологій LCD або plasma. Завдяки наявності фахівців високого класу наш сервіс гарантує кращу якість виконуваних робіт. Тому, звернувшись до нас ви отримуєте якісний сервіс і офіційну гарантію.

Підсвітка телевізору Samsung

Підсвітка телевізору Samsung

Найбільш поширеними поломками в телевізорах LCD є вихід з ладу підсвічування екрану. Ми надаємо ремонт підсвічування екрану телевізора посегментно, що робить вартість наших послуг більш привабливими, а якість як і раніше тримається на висоті.

Більш детальну інформацію ви зможете отримати, зателефонувавши нам.

Зв’язок з нами

Ваш e-mail (обов'язково)

Повідомлення

Ми на мапі

Наші контакти

Компанія СервісТех

  • м. Васильків, вул. Володимирська, 38
  • 093-58-11-000
  • 044-232-94-95
  • info{at}servicetech.com.ua
  • www.servicetech.com.ua