Фахівці компанії СервісТех мають великий досвід роботи в сфері ремонту та сервісного обслуговування техніки різної складності. Завдяки використанню прогресивних методів діагностики результати роботи завжди перевершують очікування наших клієнтів. Команда професіоналів компанії намагається виконувати свою роботу завжди якісно і в терміни. Надійний фундамент, що складається з задоволених клієнтів нашої компанії, підтверджує те, що з нами можна мати справу. Безліч наших клієнтів рекомендую нас своїм друзям і партнерам як сумлінного і надійного партнера. Адже ми завжди намагаємося індивідуально підходити до кожної проблеми замовника, пропонуючи найбільш оптимальний варіант рішення, щоб тримати баланс між оптимальною вартістю і якістю виконуваних нами робіт.

Особливо актуальним сервіс техніки стає в наш час. Адже часто набагато дешевше є відремонтувати техніку, ніж купувати нову. Найчастіше обладнання, яке пройшло ремонт, може пропрацювати ще такий же термін, що і нова техніка, так навіщо ж купувати нову техніку.

Наші послуги не тільки істотно економлять бюджет наших клієнтів, але і забезпечують впевненість в тому, що техніка не підведе вас в самий невідповідний момент. Фахівці нашої компанії завжди підходять до своїх завдань комплексно, не тільки усуваючи локальну проблему, але і обстежуючи обладнання в цілому. Тим самим ми проводимо короткий аудит роботи обладнання, заздалегідь попереджаючи клієнта про можливі майбутні поломки і рекомендуючи заходи по їх вилученню.

113842629_1_644x461_remont-plat-upravleniya-gazovyh-kotlov-voznesensk

Плата управління газового котла

Наша компанія максимально прагне до забезпечення зручностей наших клієнтів. Тому такі послуги, як ремонт газових котлів Васильків і Васильківський район, ремонт електро котлів, ремонт стабілізаторів напруги та інші види ремонтів, які, особливо в зимовий період, носять терміновий характер, ми виконуємо позачергово і цілодобово. Найчастіше такі роботи проводяться на території клієнта і виконуються в той же день, що і поступила заявка.

Інші види ремонту, як ремонт стабілізатора напруги, ремонт джерела безперебійного живлення (ІБП) або ремонт електрогенератора виконуються в найкоротші терміни, які часто залежать тільки від наявності необхідних запчастин, але не більше ніж 2 тижні.

Ознайомитися докладніше з прайсами, ви можете, перейшовши за цим посиланням.

Зв’язок з нами

Ваш e-mail (обов'язково)

Повідомлення

Ми на мапі

Наші контакти

Компанія СервісТех

  • м. Васильків, вул. Володимирська, 38
  • 093-58-11-000
  • 044-232-94-95
  • info{at}servicetech.com.ua
  • www.servicetech.com.ua