Ремонт АВР

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]АВР (пристрій автоматичного введення резерву) – це складне технологічне пристрій, що поєднує в собі низьковольтний блок і високовольтний. Низьковольтна частина складається з мікропроцесорної логіки та інформаційних модулів. Її завдання полягає в моніторингу ситуації з наявністю напруги і відповідності умов запрограмованим. Відповідно від умов процесор керує силовим модулем з метою запуску електростанції або іншого джерела резервного живлення і перемикання навантаження на нього. Силова частина АВР складається з реле управління і потужних контакторів, які призначені для підключення навантаження до того чи іншого джерела електроживлення.

З огляду на власний досвід, пропоновані нами АВР PortoFranco мають високі показники відмовостійкості. Здатні працювати при мінусових температурах і їх монтаж можна виконувати на вулиці. Однак, як і будь-яка техніка, обладнання автоматичного вводу може зламатися на увазі різних причин.

Наша компанія пропонує послуги ремонту пристрої автоматичного введення резерву багатьох виробників. Ми проведемо якісний ремонт АВР або проведемо коригування роботи АВР згідно необхідним параметрам. При необхідності можна здійснити зворотний хід соленоїда управління паливної заслінкою шляхом інтегрування додатковий елемент управління. Так само можна здійснити дистанційний запуск електрогенератора шляхом деяких доопрацювань.

Звертайтеся в наш сервісний центр і ми проведемо необхідні роботи.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *