Ремонт газових котлів

Фахівці компанії СервісТех мають великий досвід в сфері сервісного обслуговування газових котлів. Ми виконали тисячі замовлень по ремонту опалювальної техніки на об’єктах по всій Київській області. Пріоритетом обслуговування є Васильківський район і все біля лежачі райони.

Ми маємо можливість бачити властивості різних виробників газових котлів зсередини, що дозволяє робити якісні висновки і давати слушні поради споживачеві. Адже купуючи газовий котел, ви купуєте гарантію теплу зиму, наявності гарячої води, тепло і затишок. Дуже не приємно, коли ваше обладнання дає збій. Це не тільки маса незручностей, але і зайві непередбачені витрати на ремонт газових котлів, де суми можуть досягати половину вартості котла.

Як вибрати газовий котел, який буде служити довго?

Вибираючи газовий котел в інтернеті – вам необхідно звернути увагу на наступні аспекти та якості обладнання:

Наявність позитивних відгуків.
Відповідність таким самим параметрам.
Популярність бренду.
Наявність поширеною мережі сервісних центрів.
Наявність запчастин на дану модель в інших інтернет магазинах.
Якість збірки.
Дизайн.
Слід зазначити, що через нечесних методів розкручування сайтів, на сьогоднішній день можна легко потрапити в пастку. Адже для збільшення своїх продажів власники інтернет магазинів штучно розміщують безліч позитивних відгуків на продукцію сумнівної якості. Тому ми рекомендуємо знаходити відгуки на різних джерелах, особливо на тематичних форумах, власники яких не зацікавлені в рекламі того чи іншого бренду. Якщо товар має позитивних відгуків 90% і більше, значить продукт дійсно хороший. При це 10% незадоволених користувачів можуть мати своє невдоволення зовсім не через котла наприклад, а через неправильне монтажу або неякісно побудованої системи опалення.

VIESSMANN-LOGO

У разі необхідності наші майстри завжди зможуть вам допомогти і виконають ремонт газових котлів швидко і якісно. Якщо говорити про бренди, то слід зазначити котли Вісман (Viessmann). найбільш популярні моделі Vitopend-100. Котли даного виробника мають дуже якісне складання, просту систему роботи і легкість в управлінні. Чимало важливим має місце стійкість до перепадів напруги. Дуже рідко виходили з ладу плати управління котлів через несуттєвих побутових стрибків напруги. Якісна збірка і зручність ремонту ставить котли торгової марки Viessmann на перше місце по нашому рейтингу. Так само на котли даного виробника завжди в наявності запчастини.

Ми допоможемо вам з ремонтом газових котлів по всій Київській області. Принцип нашої роботи полягає в якості послуг, що надаються і зароблянні позитивної репутації. Ми намагаємося виконувати ремонт поагрегатно, по можливості уникаючи заміни дорогих запчастин!

Зв’язок з нами

Ваш e-mail (обов'язково)

Повідомлення

Ми на мапі

Наші контакти

Компанія СервісТех

  • м. Васильків, вул. Володимирська, 38
  • 093-58-11-000
  • 044-232-94-95
  • info{at}servicetech.com.ua
  • www.servicetech.com.ua