Ремонт електростанцій, м. Васильків

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Електрогенератор це складне технологічне пристрій, необхідне точної технічної настройки. Перед тим, як купити електростанцію Вам необхідно розібратися в тому, які бувають електростанції і яка буде найбільш підходяща для конкретно Вашого випадку. Електростанції діляться залежно від палива: газові електростанції, бензинові електростанції і дизельні генератори. Так само градація моделей відбувається за проектною потужністю генератора і призначенням. Електростанції можуть бути портативними малої потужності або великих потужностей промислового призначення. Будь-яка електростанція складається з двигуна внутрішнього згоряння і електро генератора. Сила обертання двигуна внутрішнього згоряння передається на генератор, який виробляє електроенергію. Важливо, щоб частота обертання генератора була стабільною, і напруга так само було з частотою 50 Герц. У разі відхилення частоти або величини напруги від необхідної, підключена техніка до електростанції може не працювати, а в гіршому випадку, вийти з ладу.

Ми рекомендуємо вчасно проводити профілактичні роботи електростанцій. Згідно з регламентом проводити заміну масла в двигуні, періодично заводити генератор навіть в разі, коли такої необхідності немає, щоб уникати довгих простоїв. Заправляти тільки якісним паливом. Перше технічне обслуговування рекомендується проводити після 50 годин напрацювання генератора. Усі наступні ТО необхідно проводити кожні 100 годин напрацювання. У разі, коли не передбачений лічильник мотогодин виробником, необхідно встановити додаткове обладнання для обліку часу роботи або проводити підрахунки самостійно. У разі порушень рекомендацій і правил користування, термін служби електростанції може істотно зменшитися.

Наші досвідчені фахівці допоможуть вам уникнути проблем з непрацездатністю генератора, проведуть необхідний ремонт генераторів або технічне обслуговування. Швидко і якісно виконаний ремонт або технічне обслуговування дозволить вам уникнути в майбутньому проблем з відсутністю електропостачання від генератора.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *