Ремонт ДБЖ

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Фахівці нашої компанії проводять ремонт джерел безперебійного живлення вітчизняного і зарубіжного виробництва. Так само ми проводимо аудит стану акумуляторних батарей ІБП і, при необхідності, їх заміну. Якщо ваш ДБЖ перестав працювати або час автономної роботи від акумулятора особливо знизилося, значить, вам необхідний відповідно ремонт ДБЖ або заміна акумуляторів.

Безліч складних систем об’єднані в один пристрій, порушення роботи одного з них може привести до поломки ДБЖ в цілому. Ми категорично не рекомендуємо намагатися проводити ремонт самостійно в домашніх умовах. Ремонт джерела безперебійного живлення вимагає спеціалізованого обладнання та умов для тестування. Не вірно проведений ремонт може нашкодити техніці, що працює від даного ДБЖ і, отже, ви можете понести збитки.

Щоб уникнути неприємних ситуацій з поломками вашого джерела безперебійного живлення звертайтеся до фахівців. Такий пристрій, як ДБЖ має безліч типів з різними принципами роботи. А якісно виконаний ремонт подовжує працездатність апарату на термін практично ідентичний терміну нового обладнання.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *