Сервіс опальовальної техніки, ремонт газових котлів, м. Васильків

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]В наш час, технології впроваджуються в усьому сфери нашого життя. В опалювальних котлах інтегровані складні системи управління, побудовані на мікропроцесорній логіці. Це дозволяє істотно економити на витратах пального для нагріву і спрощує управління технікою, дозволяючи їй працювати в автономному режимі. Однак все може зламатися, і опалювальне обладнання не виняток. У міру своєї складності, звичайний користувач не може впоратися з поломками складних систем котлів опалення. Тут необхідні досвідчені руки фахівця. Адже всі вузли котлів дуже складні і вимагають трепетного підходу і тонких налаштувань.

Фахівці компанії СервісТех мають великий досвід в сфері сервісного обслуговування опалювальної техніки. Для нас не складе здійснити ремонт газового котла в Василькові, Васильківському районі і всієї Київської області. Наші фахівці мобільні, а в зимовий період часу працюють цілодобово для виключення можливості замерзання систем опалення в разі зупинки роботи котла. Ми здійснюємо не тільки ремонт газових котлів, але ще і інших видів опалювальних котлів. Так проблеми можуть трапитися і з електричними, твердопаливними і іншими видами котлів.

На сьогоднішній день дуже популярними стають твердопаливні котли опалення. Такі котли працюють на дровах, пеллетах, вугіллі або інших видах палива. Подібні котли так само вимагають сервісного обслуговування. Адже в них присутня електронний блок управління, циркуляційні насоси, турбіна. Те ж саме можна сказати і про електричні котлах, які так само потребують уваги монтера. Завдяки широкому поширенню альтернативних видів опалювальної техніки ми здійснюємо ремонт твердопаливних котлів, ремонт електричних котлів та інші. Є можливість ремонту блоків управління і плат окремо. Якщо ви перебуваєте в іншому регіоні, то можете відправити нам на діагностику той чи інший блок опалювального котла.

Зв’яжіться з нами і станьте нашим клієнтом.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *