Ремонт стабілізаторів напруги, м. Васильків

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Корисність стабілізатора напруги неможливо недооцінити. У місцях, де присутні скачки напруги або напруга в мережі стабільно низький або високий, стабілізатор рятує ваші кошти. Адже купуючи стабілізатор напруги, ви уникаєте дорогих ремонтів своєї техніки, яка виходить з ладу через неякісне електропостачання.

Слід зазначити, що стабілізатор напруги – це складне технологічне обладнання, яке працює з високими напругами. Тому категорично заборонено намагатися самостійно проводити ремонтні роботи стабілізатора. У разі поломки стабілізатора напруги необхідно відразу звернутися до професіоналів.

img_20161020_161732
Перші стабілізатори Volter – плата управління ручної (!) збірки, елементарна логіка.

Наша компанія проводить ремонт стабілізаторів напруги на об’єкті замовника або в своїй майстерні. В ремонті ми використовуємо тільки оригінальні деталі, що гарантує довгий період післяремонтного роботи стабілізатора. Для того, щоб уникнути поломок стабілізатора напруги, необхідно строго дотримуватися рекомендацій по експлуатації. Стабілізатор не повинен піддаватися перевантажень по потужності. Повинен знаходитися в приміщенні з плюсовою температурою, з вологістю не більше 85% і з відсутністю пилу і бруду.

Якщо у Вас ще немає стабілізатора, але ви замислюєтеся про його придбання, при цьому не переймаючись у всіх нюансах – рекомендуємо звернутися до фахівців нашої компанії. Ми проконсультуємо Вас, проведемо аудит і зробимо необхідні роботи з підготовки приміщення до установки стабілізатора. Так само менеджери нашої компанії допоможуть вам визначитися з необхідною потужністю стабілізатора і допоможуть купити стабілізатор напруги в Києві і по всій Україні з доставкою. Важливо відзначити, що працюючи з нами, ви отримуєте оптимальні рішення за оптимальними цінами. Адже ми супроводжуємо вас від вибору стабілізатора напруги до сервісного обслуговування. Це зручно і заощадить ваші кошти, адже ми зацікавлені в тому, щоб наше обладнання працювало без збоїв.

У разі ж виникнення будь-яких несправностей, ми зможемо зробити ремонт стабілізаторів напруги в найкоротші терміни. Так само слід зазначити, що більшість не гарантійного обладнання ми ремонтуємо власними силами, а не відправляємо на заводи-виробники з накруткою ціни.

Звертайтеся, ми завжди будемо раді співпраці з вами.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *